Tuotteet
Lenovo Thinkpad E14
220,00€
Hinta sisältää ALV 25.5 %
Tämä Lenovo Thinkpad E14 on käytetty kannettava tietokone joka on i3-1115G4 prosessorilla, 8GB muistilla, 256GB SSD asemalla ja FHD näytöllä varustettuna
Saatavuus:1 varastossa
🍃 Ekologinen valinta – jatka laitteen elinkaarta kanssamme!
Tämä tietokone on käytetty, mutta kunnostettu meidän toimesta.
Se on testattu, huollettu ja varustettu uudella käyttöjärjestelmällä.
- ✅ 6 kuukauden takuu (akku 3 kuukautta) – lue lisää ➔
- ✅ 14 päivän palautusoikeus – lue lisää ➔
- ✅ Käyttövalmiiksi asennettu – käynnistä ja käytä
Kuntoluokka: B
Kohtalaisessa kunnossa oleva kannettava, jossa voi esiintyä näkyviä kosmeettisia vaurioita, kuten jälkiä näytössä, pieniä lommoja, halkemia tai kulumaa rungossa. Tarkemmat tiedot löytyvät tuotekohtaisesta kuvauksesta alempana.
Lenovo ThinkPad E14
Lenovo ThinkPad E14 on kestävä ja suorituskykyinen kannettava vaativaan käyttöön. Siinä on Intel Core i3-1115G4 -prosessori, 8GB RAM-muistia ja 256GB SSD-tallennustilaa, jotka tarjoavat nopeutta ja tehokkuutta. 14 tuuman FHD -näyttö tarjoaa tarkat ja kirkkaat värit. Intel UHD -näytönohjain sopii päivittäisiin grafiikkatarpeisiin. Mukana web-kamera ja Bluetooth, jotka lisäävät liitettävyys- ja viestintäominaisuuksia.
Tekniset tiedot
| Näyttö | 14″ FHD 1920×1080 |
| Suoritin | Intel Core i3-1115G4 @ 3.0GHz, Turbo 4.10Ghz |
| Muisti | 8 GB DDR4 |
| Kiintolevy(t) | 256 GB SSD |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro (Suomi) |
| Optinen asema | Ei |
| Langaton yhteys | WLAN Bluetooth |
| Liitännät | 2 x USB 3.0 HDMI Kuuloke- ja mikrofoni RJ45 (LAN) |
| Muuta | Web-kamera |
| Akun kesto (arvioitu) | Noin 3 tuntia (Windowsin ilmoittama, idle, näytönkirkkaus 50%). Todellinen akun kesto riippuu mitä tietokoneella teet. |
| Kuntoluokka | B, lisätietoja kuntoluokituksista löydät täältä |
| Lisätiedot | Kannettavan näytössä kulumaa ja läikkää. Sivuilla kulumaa. |
| Takuu | Kannettavalla 6 kuukautta ja akulla 3 kuukautta, lisätietoja takuusta löydät täältä |
Kaikki tietokoneet kuvataan yksitellen – saat juuri sen laitteen, joka näkyy kuvissa.
Kannettavien tietokoneiden mukana toimitetaan aina yhteensopiva laturi.




