Tuotteet
HP Probook 440 G8
229,00€
Hinta sisältää ALV 25.5 %
Tämä HP Probook 440 G8 on käytetty kannettava tietokone joka on i3-1115G4 prosessorilla, 8GB muistilla, 128GB SSD asemalla ja FHD IPS näytöllä varustettuna.
Saatavuus:1 varastossa
🍃 Ekologinen valinta – jatka laitteen elinkaarta kanssamme!
Tämä tietokone on käytetty, mutta kunnostettu meidän toimesta.
Se on testattu, huollettu ja varustettu uudella käyttöjärjestelmällä.
- ✅ 6 kuukauden takuu (akku 3 kuukautta) – lue lisää ➔
- ✅ 14 päivän palautusoikeus – lue lisää ➔
- ✅ Käyttövalmiiksi asennettu – käynnistä ja käytä
Kuntoluokka: A
Hyvässä kunnossa oleva kannettava tietokone. Kannessa ja rungossa saattaa olla normaalia vähäistä kulumaa tai merkintätarran/leiman poiston jälkiä. Näytössä voi olla erittäin pieniä jälkiä, joita ei käytössä huomaa. Tarkemmat tiedot löytyvät tuotekohtaisesta kuvauksesta alempana.
HP Probook 440 G8
HP Probook 440 G8 tarjoaa tehokasta suorituskykyä ja käyttömukavuutta ammattilaisille. Varustettuna i3-1115G4 -prosessorilla, se takaa sujuvan ja nopean suorituskyvyn monipuolisiin työtehtäviin. 8GB muisti ja 128GB SSD-kiintolevy tarjoavat runsaasti tallennustilaa ja nopean tiedonsiirron. 14 tuuman FHD IPS -näyttö tarjoaa selkeän ja terävän kuvan, joka sopii erinomaisesti päivittäiseen työskentelyyn.
Tekniset tiedot
| Näyttö | 14″ FHD IPS (1920×1080) |
| Suoritin | Intel Core i3-1115G4 @ 3.00GHz, Turbo Boost 4.10GHz |
| Muisti | 8 GB DDR4 |
| Kiintolevy(t) | 128 GB SSD |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro (Suomi) |
| Optinen asema | Ei |
| Langaton yhteys | WLAN Bluetooth |
| Liitännät | 3x USB 3.0 HDMI USB-C/DP Kuuloke- ja mikrofoni RJ45 (LAN) |
| Muuta | Web-kamera |
| Akun kesto (arvioitu) | Noin 6 tuntia (Windowsin ilmoittama, idle, näytönkirkkaus 50%). Todellinen akun kesto riippuu siitä mitä tietokoneella teet. |
| Kuntoluokka | A, lisätietoja kuntoluokituksista löydät täältä |
| Lisätiedot | Kannettava on hyvässä kunnossa. |
| Takuu | Kannettavalla 6 kuukautta ja akulla 3 kuukautta, lisätietoja takuusta löydät täältä |
Kaikki tietokoneet kuvataan yksitellen – saat juuri sen laitteen, joka näkyy kuvissa.
Kannettavien tietokoneiden mukana toimitetaan aina yhteensopiva laturi.




