Tuotteet
Dell Latitude 5500
289,00€
Hinta sisältää ALV 25.5 %
Tämä Dell Latitude 5500 on käytetty kannettava tietokone joka on i5-8365U prosessorilla, 8GB muistilla, 256GB SSD asemalla ja FHD IPS näytöllä varustettuna.
Saatavuus:1 varastossa
🍃 Ekologinen valinta – jatka laitteen elinkaarta kanssamme!
Tämä tietokone on käytetty, mutta kunnostettu meidän toimesta.
Se on testattu, huollettu ja varustettu uudella käyttöjärjestelmällä.
- ✅ 6 kuukauden takuu (akku 3 kuukautta) – lue lisää ➔
- ✅ 14 päivän palautusoikeus – lue lisää ➔
- ✅ Käyttövalmiiksi asennettu – käynnistä ja käytä
Kuntoluokka: A
Hyvässä kunnossa oleva kannettava tietokone. Kannessa ja rungossa saattaa olla normaalia vähäistä kulumaa tai merkintätarran/leiman poiston jälkiä. Näytössä voi olla erittäin pieniä jälkiä, joita ei käytössä huomaa. Tarkemmat tiedot löytyvät tuotekohtaisesta kuvauksesta alempana.
Dell Latitude 5500
Dell Latitude 5500 tarjoaa tehokasta suorituskykyä ja käyttömukavuutta ammattilaisille. Varustettuna i5-8365U -prosessorilla, se takaa sujuvan ja nopean suorituskyvyn monipuolisiin työtehtäviin. 8GB muisti ja 256GB SSD-kiintolevy tarjoavat runsaasti tallennustilaa ja nopean tiedonsiirron. 15,6 tuuman HD -näyttö tarjoaa selkeän ja terävän kuvan, joka sopii erinomaisesti päivittäiseen työskentelyyn. Taustavalaistu näppäimistö mahdollistaa mukavan työskentelyn myös heikossa valaistuksessa, ja sisäänrakennettu web-kamera helpottaa videopuheluita ja kokouksia. Dell Latitude 5500 on luotettava ja monipuolinen valinta ammattilaisille, jotka tarvitsevat suorituskykyä ja käyttömukavuutta.
Tekniset tiedot
| Näyttö | 15,6″ FHD IPS (1920×1080) |
| Suoritin | Intel Core i5-8365U @ 1.60GHz, Turbo Boost 4.10GHz |
| Muisti | 8 GB DDR4 |
| Kiintolevy(t) | 256 GB SSD |
| Näytönohjain | Intel HD Graphics 620 |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro (Suomi) |
| Optinen asema | Ei |
| Langaton yhteys | WLAN Bluetooth 4G DW5820e 7360 LTE-A |
| Liitännät | 3x USB 3.0 USB Type-C 3.1 Gen 2 port with DisplayPort HDMI Kuuloke- ja mikrofoni RJ45 (LAN) Telakointi liitin |
| Muuta | Taustavalaistu näppäimistö, Web-kamera |
| Akun kesto (arvioitu) | Noin 8 tuntia (Windowsin ilmoittama, idle, näytönkirkkaus 50%). Todellinen akun kesto riippuu siitä mitä tietokoneella teet. |
| Kuntoluokka | A, lisätietoja kuntoluokituksista löydät täältä |
| Lisätiedot | Kannettavan kannessa tarran irroitus jälki. |
| Takuu | Kannettavalla 6 kuukautta ja akulla 3 kuukautta, lisätietoja takuusta löydät täältä |
Kaikki tietokoneet kuvataan yksitellen – saat juuri sen laitteen, joka näkyy kuvissa.
Kannettavien tietokoneiden mukana toimitetaan aina yhteensopiva laturi.




