Tuotteet
Lenovo Thinkpad L14
349,00€
Hinta sisältää ALV 25.5 %
Tämä Lenovo Thinkpad L14 on käytetty kannettava tietokone joka on i5-10310U prosessorilla, 16GB muistilla, 256GB SSD asemalla ja FHD IPS näytöllä varustettuna
Saatavuus:1 varastossa
🍃 Ekologinen valinta – jatka laitteen elinkaarta kanssamme!
Tämä tietokone on käytetty, mutta kunnostettu meidän toimesta.
Se on testattu, huollettu ja varustettu uudella käyttöjärjestelmällä.
- ✅ 6 kuukauden takuu (akku 3 kuukautta) – lue lisää ➔
- ✅ 14 päivän palautusoikeus – lue lisää ➔
- ✅ Käyttövalmiiksi asennettu – käynnistä ja käytä
Kuntoluokka: A
Hyvässä kunnossa oleva kannettava tietokone. Kannessa ja rungossa saattaa olla normaalia vähäistä kulumaa tai merkintätarran/leiman poiston jälkiä. Näytössä voi olla erittäin pieniä jälkiä, joita ei käytössä huomaa. Tarkemmat tiedot löytyvät tuotekohtaisesta kuvauksesta alempana.
Lenovo ThinkPad L14
Lenovo ThinkPad L14 on kestävä ja suorituskykyinen kannettava vaativaan käyttöön. Siinä on Intel Core i5-10310U -prosessori, 16GB RAM-muistia ja 256GB SSD-tallennustilaa, jotka tarjoavat nopeutta ja tehokkuutta. 14 tuuman FHD IPS -näyttö tarjoaa tarkat ja kirkkaat värit. Intel UHD -näytönohjain sopii päivittäisiin grafiikkatarpeisiin. Mukana web-kamera ja Bluetooth, jotka lisäävät liitettävyys- ja viestintäominaisuuksia.
Tekniset tiedot
| Näyttö | 14″ FHD IPS 1920×1080 |
| Suoritin | Intel Core i5-10310U @ 1.7GHz, Turbo 4.4Ghz |
| Muisti | 16 GB DDR4 |
| Kiintolevy(t) | 256 GB SSD |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
| Käyttöjärjestelmä | Windows 11 Pro (Suomi) |
| Optinen asema | Ei |
| Langaton yhteys | WLAN Bluetooth |
| Liitännät | 2 x USB 3.0 HDMI Kuuloke- ja mikrofoni RJ45 (LAN) |
| Muuta | Web-kamera |
| Akun kesto (arvioitu) | Noin 2 tuntia (Windowsin ilmoittama, idle, näytönkirkkaus 50%). Todellinen akun kesto riippuu mitä tietokoneella teet. |
| Kuntoluokka | A, lisätietoja kuntoluokituksista löydät täältä |
| Lisätiedot | Kannettava on hyvässä kunnossa. |
| Takuu | Kannettavalla 6 kuukautta ja akulla 3 kuukautta, lisätietoja takuusta löydät täältä |
Kaikki tietokoneet kuvataan yksitellen – saat juuri sen laitteen, joka näkyy kuvissa.
Kannettavien tietokoneiden mukana toimitetaan aina yhteensopiva laturi.




